Helix. Чергова піраміда чи велика інвестиційна компанія?

26.01.2016  //  By:   //  Business  //  No Comment   //   8770 Views

 

 
 

Helix. Чергова піраміда чи велика інвестиційна компанія?

 
Останнім часом у нашому місті бурхливо почала набирати обертів така собі компанія Helix. Вона гордо себе називає глобальною міжнародною інвестиційною компанією і обіцяє золоті гори для тих, хто вкладе в неї свої кошти чи приведе «інвестора». Що ж насправді ховається за цією назвою? Давайте будемо розбиратись.
Всі напевне чули про наслідки роботи піраміди «МММ» в СРСР на чолі з Сергієм Мавроді? Скільки людей залишилось обдуреними без коштів. І що саме дивне, що в теперішній час продовжують успішно процвітати в Україні такі собі Мавроді. Але люди все одно продовжують вірити у казку, яку їм розповідають про надприбутки. При чому активність пірамід різко зростає прямо пропорційно з погіршенням доходів населення. І це не дивно, адже розраховані вони на бідних і від їхньої діяльності страждають насамперед соціально незахищені верстви населення. Чому? Та тому що багаті люди мають достатньо юристів, які відмовлять їх від вкладення коштів у такі афери.Звісно, що вигляд у сучасних «пірамід» уже зовсім інший, в красивій обгортці. Маскуються по різному під виглядом надання юридичної допомоги, участі у незрозумілих міжнародних обмінних операціях, інвестпроектах.Ось ознаки фінансової піраміди:
1. В організації немає ліцензії. Представники запевняють, що для цього виду діяльності вона не потрібна.
2. Вкладникам обіцяють високу дохідність.
3. У рекламі сповіщають, що високу дохідність обумовлюють нові надприбуткові методи інвестування.
4. Вкладників закликають не думати довго, а якнайшвидше вкладати гроші.
5. Виплати клієнтам здійснюють не з прибутку компанії, а з вкладів нових клієнтів.
6. Вкладників не інформують про можливі ризики.
7. Договір складено таким чином, що у разі краху компанії вкладники нічого не отримають.
8. Приховують інформацію про керівництво компанії та її реквізити.
9. Клієнти пишуть розписку про нерозголошення конфіденційної інформації.
10. Вкладників змушують оплатити реєстраційний збір, а розмір прибутку залежить від кількості приведених особисто ним клієнтів.

А тепер зверніть увагу на діяльність компанії «Хелікс». Невже не схоже? Особливо мене зацікавили заявки активістів «Хеліксу» про нібито вкладення ними залучених у вкладників коштів у так звані перспективні види бізнесу, від яких ви нібито будете отримувати шалені відсотки 120-200% на рік.

Давайте дивитись тверезо. Ви знаєте в Україні вид бізнесу, який дає такі відсотки? Я, ні. Більше того, я знаю лише один вид бізнесу в світі, який може давати понад 150 % доходу в рік. Це торгівля наркотиками. Навіть незаконна торгівля зброєю дає менше ніж 120%. Так звідки візьмуться гроші? Напевне від нових вкладників, поки вони є…

Вам звичайно скажуть. В Україні таких відсотків немає, але ми вкладаємо кошти за кордон. Наша головна компанія знаходиться в Лондоні і називається HELIX Capital Investment LTD (код 09082357, Office 11/43, BedfordStreet, LondonWC2E 9HA).

А що каже на це Міністерство зовнішніх справ України та офіційні дані з реєстру платників податків Великої Британії? HELIX Capital Investment LTD – це компанія з нульовим рейтингом, розмір статутного капіталу аж 500 фунтів, підприємство з одним працівником – директором, без бухгалтера та підлеглих, обороти компанії нульові. Це значить, що юридично вона є, але фактично жодної діяльності не здійснює. Ви б вклали гроші у таку компанію?

Хочемо показати справжнє лице видуманого представництва вказаної компанії на території України – ТОВ «Хелікс Кепітал Україна». Отже почнемо з того, що згідно даних Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Helix Capital Investments Ltd (код 9082357) не виступає засновником свого «дочірнього» представництва ТОВ «Хелікс Кепітал Україна», тобто немає жодного юридичного відношення до діяльності вказаного товариства. Крім того, серед засновників ТОВ чомусь не видно десятків тисяч вкладників, які нібито інвестують гроші у бізнес.

А ТОВ «Хелікс Кепітал Україна» засноване лише ідеологами Хелікс. Статутний фонд складає мільйон гривень і належить чомусь не вкладникам, а трьом засновникам. При цьому офіційно податкова звітність ТОВ майже повністю відповідає звітності своєї уявної прародички Лондонської Хелікс, тобто близька до нуля. Дивіться самі, за рік оборот ТОВ склав аж 8,6 тис. грн.

Це не тільки всиляє сумніви в правдоподібність діяльності Хелікс ай підтверджує те, що всі вклади людей йдуть мимо, напряму в кишені ідеологів Хелікса, які за ваш рахунок проживають шикарне життя. Думайте самі, чи варто вкладати гроші у Хелікс? Ми не полінувались і всього за 60 гривень отримали дані про цю чудо компанію, яка обіцяє величезні відсотки від інвестування грошей у бізнес. Результат можете переглянути в додатках під статтею.

Як справжня «інвестиційна» компанія Хелікс приймає вклади від своїх клієнтів-інвесторів через власну платіжну систему helixmoney24. Ви думаєте це зроблено для зручності вас – вкладників компанії, ні це зовсім навпаки.

Платіжна система helixmoney24 є насправді звичайним офшором – HELIX MONEY CORP зареєстрованим в Publico de Panama, як Інтернет магазин, що завуальовано служить для ідеологів Хелікс, інструментом шахрайського отримання коштів вкладників, які фактично нічим непідкріплені та неприв’язані до жодного офіційного банківського рахунку. Також копнувши глибше ми дізналися що платіжна система helixmoney24 її функціонування та використання на території України є незаконним через те, що платіжна система helixmoney24 не пройшла реєстрації в Національному банку України.

Тобто створення та отримання коштів через helixmoney24 є нічим іншим як ще одним обманом Хелікса, а в порівнянні з іншим «фейками» компанії є найбільш ефективним засобом за допомогою якого лідери Хеліксу в один прекрасний момент, коли запахне жареним виведуть всі вкладені в Хелікс кошти, а тоді шукай вітра в полі. Вас це ще нецікавить та навіть не викликає підозру – отже ви або зовсім не усвідомлюєте всю глибину обману або взагалі наївна людина.

Зверніть увагу на документи та основні тези, що ми хочемо до вас довести:
1. Національний банк України в своєму листі зазначає, що для безпечності розрахунків слід користуватися послугами тих платіжних систем, які узгодили правила у Національному банку України. Для поповнення рахунку в “інвест. компанії” використовується абсолютно кустарний обмінник, з помилковим позиціонуванням мети поповнення (внесення коштів), обманюючи і підміняючи юридичні поняття ще на старті співробітництва і тому Helix Capital Investment LTD – це магазин а поповнення гаманця вказаної платіжної системи відбувається через магазин https://helixcapital.biz, платіжну хайповску систему Perfect Money, і через ряд незаконних (нелегальних) обмінників – що доводить, суть проекту як чергового хайпу (фінансової піраміди) тобто шахрайства.
2. Ось іще цікавий факт: в Національній комісії з фінансових послуг про українську компанію ТОВ «Хелікс Кепітал Україна» як фінансову установу, що може залучати інвестиційні кошти клієнтів, нічого не знають
3. Те саме із Національним банком України, якому невідомий платіжний сервіс Хеліксмані nacbank nacbank2 Helix Capital Investment LTD – це магазин а поповнення гаманця вказаної платіжної системи відбувається через магазин https://helixcapital.biz, платіжну хайповску систему Perfect Money, і через ряд незаконних (нелегальних) обмінників – що доводить, суть проекту як чергового хайпу (фінансової піраміди) тобто шахрайства.

Гадаю поки що на цьому можна завершити. Якщо для вас буде недостатньо наведених доказів, то очікуйте наступного матеріалу. Там ми більше детально розглянемо чи має компанія взагалі право займатись інвестиційною діяльністю, на яких правах про компанію писали українські бізнес-видання та хто ж насправді є її засновниками.

 

Helix. «Я не халявщик, я — партнер!»

 
 
 
Близько тижня тому ми опублікували статтю про нібито інвестиційну компанію HELIX Capital Investments Ltd, яка насправді виявилась класичною пірамідою на кшталт МММ. Але ми явно не дооцінили масштаби трагедії, зазомбованих «інвесторів» в нашому місті виявилось значно більше, ніж ми очікували. Коментарі заполонили аноніми, які почали звинувачувати матеріал у замовності і сміятись з «нерозумних людей», які працюють за нещасних пару тисяч гривень платні, а не вкладають в успішну компанію та заробляють тисячі доларів. Що ж, підкинемо ще пару фактів для новоспечених Голубкових.

Хто керує цією пірамідою?

 
Nahuta1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Знайомтесь, Дмитро Нагута — творець Helix, млмщик і колишній сотник МММ, має багате минуле у сфері обдурювання людей (в шахрайствах Легіон, Легіонери-МММ, Селебрити Євразія Корпорейшн, де теж займав високі «посади», всі зазначені компанії закрили і залишили після себе кинутих інвесторів), використовує легенду, що дружить з племінником Порошенко (виняткова брехня і обман). Має ніки starlukas, СтарЛукас, фігурував у численних кидках інвесторів і шахрайських проектах.
 
 
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Андрій Голда (нині покійний, справи веде дружина), ніякого відношення до бізнесу, інвестицій та всякого такого він ніколи не мав (що не завадило йому стати заступником ради директорів «британської інвестиційної компанії»). Його справжня професія — тамада. Позиціонував себе як «найдорожчий тамада Західної України». На ютубі досі можна знайти відео, де він веде всілякі конкурси на весіллях.  У 2013 році раптово потрапив в МЛМ, в компанію World GMN (нічим не примітна, черговий клон Talk Fusion). Досяг у ній деяких висот, завдяки своїм здібностям тамади: він виявився дуже талановитим організатором, який може зацікавити натовп молоді і повести її за собою. Але взагалі, він більше зображував успіх, ніж був успішним.З World GMNа пішов досить цікавим чином: за півроку, набравшись грошей у борг, у багатьох ворлдовскіх лідерів з України та Росії (наприклад, на обміні внутрішньої валюти, пообіцяв комусь свою частину угоди віддати через тиждень і не віддав, і т.д.) . Всього — приблизно на 10-15к $. Так само взяв у борг у компанії 20к $, зганяв нахаляву на корпоративний захід до Бразилії, після чого пішов у захід.Після World GMN організував у рідному Тернополі «бізнес-клуб Акула» (Клуб GOLD SHARK), який займався тим, що брав у громадян гроші і вкладав їх у хайпи (ClickPrime, WingsNetwork, wmc777 і т.д.). Щось пішло не так, більшість хайпів моментально «булькнули», «бізнес-клуб» не проіснував і трьох місяців, залишивши після себе десятки ошуканих вкладників. На горизонті засяяв Helix.

Forbes Україна, Корреспондент і Журнал Гроші — як низько потрібно впасти?

f1

Творці люблять «козирнути» тим, що про них пишуть авторитетні видання. Але хочу нагадати, що всі журналісти, які себе поважали, залишили видання Forbes Україна та Корреспондент, після продажу їх медійного холдингу для Курочкіна. Зараз це розсадник замовних матеріалів.Виходячи з розділу правової інформації про Helix Capital, виникає питання, чому дані видання публікують про піраміду редакційні статті? Складно уявити, що такі видання не знають, що будь-яка фінансова діяльність у Сполученому Королівстві бачиться виключно в рамках двох законів Financial Services and Markets Act 2000 і Financial Services Act 2012. Виходячи з цього, компанії, які не підпадають під їх норми, є пірамідними, а значить, не можуть називатися інвестиційними, але їх це не бентежить. Бо одна справа писати про новозеландські forex офшори, який як ніяк мав відповідну ліцензію, а зовсім інше — рекламувати компанію без ліцензії на інвестиційну діяльність. Після чого виникає питання: «А які статті в цих виданнях непроплачені і чи можна їм вірити?». Напевно відповідь очевидна…До речі, не гребують і легкими грошима хмельницькі телеканали, які завзято «джинсують» і висвітлюють всю бурхливу діяльність цих аферистів. Для прикладу, нещодавно розповідали про відкриття центру дитячого відпочинку Helix Land. Але це не дивно, адже Дмитро Нагута ще рік тому працював звичайним ведучим на телеканалі TV7+.

f2

Що ми маємо у підсумку?

Попри те, що в Україні діє Закон «Про заборону фінансових пірамід в Україні», подібні до Helix ростуть, як гриби після дощу. Користуючись бездіяльністю правоохоронців та скрутними часами, аферисти створюють подібні компанії ледве не щомісяця. Наївні люди вірять у будь яку казку, в якій обіцяють багато грошей без жодних зусиль. Більше того, дуже ображаються на тих, хто спробує відкрити їм очі.

Але є ще один тип людей, які прекрасно розуміють, що собою представляє ця піраміда, але до останнього будуть закликати в неї людей, заради того, щоб отримати гроші за кожну голову. Будуть розповідати, що Helix веде успішний бізнес, хоча насправді вся його діяльність — це фікція, щоб хоч якось відокремитись від фінансових пірамід. Будуть зі зневагою ставитись до людей, які не повелись на цю аферу. Знайомим казати, що їх клієнти самі винні, «ЛОХ — він же не мамонт» і тд. Їх я не поважаю найбільше, бо такі люди все життя звикли ходити по головах інших.

Скільки ще діятиме ця фінансова піраміда?

Так як Helix — далеко не унікальне явище і ми вже мали безліч подібних прикладів шахрайства, то можна проаналізувати попередню статистику. Більшість подібних пірамід існували 1 — 1,5 роки. Як би там не заливали баки аферисти із HELIX Capital Investments Ltd, що компанія веде діяльність з 2003 року, насправді її створили на початку 2014. Тобто, через кілька місяців мильна бульбашка лусне, про що свідчить агресивна реклама та показуха, яку влаштували Дмитро Нагута та компанія. Отож, радимо всім ошуканим вкладникам, діставати свої кошти вже зараз, звичайно якщо у вас це вийде.

 
 
About the Author :

Leave a reply